خدمات سیسکو

دنیای امروز بدون سیسکو دنیای غیرقابل تصوری خواهد بود و تمام علاقه مندان به دنیای ارتباطات و فناوری کم و بیش با محصولات و اسم این برند معتبر آشنا می باشند. شرکت سیسکو به یکی از غول های فناوری تبدیل شده است و با خرید و توسعه دیگر شرکت های ارتباطی در زمینه های روتر، خودپردازها، فایروال و .. تبدیل به یک قطب بزرگ و دست نیافتی شده است.

CiscoLogo

شرکت سیسکو سیستمز یک شرکت آمریکایی می باشد که در قلب سان خوزه در ایالت کالیفرنیا قرار دارد. این شرکت در زمینه تولید تجهیزات ارتباطی و شبکه فعال است.شعار سیسکو < تغییر روش زندگی، کار ، بازی و آموزش > می باشد. در حال حاضر شعار سیسکو این است: به شبکه انسان ها خوش آمدید. شایان ذکر است معاون ارشد شرکت سیسکو یک ایرانی تبار به نام محسن معظمی است.

امروزه ما شرکت سیسکو سیستمز را با محصولاتی چون سوئیچ و روتر می شناسیم ولی با کمی دقت در تولیدات این شرکت متوجه خواهیم شد که ضریب نفوذ محصولات این شرکت معظم آمریکایی حتی تا اتاق خواب ما هم کشیده شده است از اکسس پوینت های خانگی تا حرفه ای ، فایروال های پیشرفته و تلفن های تحت شبکه و ….

با توجه به ابعاد تولیدات این شرکت در زمینه شبکه و ارتباطات نیاز مبرم و روز افزونی در زمینه تربیت استعدادها و کاردانان متبحر در زمینه استفاده از این تجهیزات ایجاد گشته است به طوری که سیسکو در 150 کشور دنیا مراکز آموزشی تاسیس کرده است. مدارک سیسکو عبارت است از : CCNA,CCDA,CCVP,CCSP,CCIP,CCDP,CCNP,CCIE

CiscoCertificate

چرا باید سیسکو را انتخاب نماییم ؟

1- دیدگاه پیشرو و استاندارد سیسکو به شبکه و تجهیزات ارتباطی

2- ایجاد شبکه یکپارچه جهت مدیریت آسان و سریع

3- امنیت بالا

4- ارتباطات مطمئن و ثابت

5- کیفیت بالا و غیرقابل مقایسه تجهیزات از لحاظ فیزیکی

6- تامین امکانات بالا

چرا نباید سیسکو را انتخاب نماییم ؟

1- قیمت بالای محصولات

2- عدم وجود کارشناسان زبده در زمینه سیسکو

3- مشکلات ناشی از تحریم ها

شرکت پیشروان فناور کارن ارئه دهنده راه حل های روز دنیا در حوزه ارتباطات و شبکه به شما پیشنهاد می نماید از تجهیزات سیسکو جهت بدست آوردن بالاترین کارایی و امن ترین ارتباط در زمینه های ذیل استفاده نمایید :

1- ایجاد بستر VoIP با استفاده از تجهیزات سیسکو

2- فراهم آوردن حداکثر امنیت با استفاده از فایروال های سخت افزاری سیسکو

3- روتینگ و سوئیچینگ شبکه با استفاده از سخت های سیسکو

4- خدمات Subnetting و VLAN بندی سوئیچ های سیسکو

5- راه اندازی سرویس های اتصال راه دور به تجهیزات سیسکو (SSH, Telnet)

6- راه اندازی مانیتورینگ تجهیزات سیسکو (SNMP)

7- راه اندازی پروتکل های امنیتنی جهت جلوگیری از لوپ در شبکه (Spanning Tree Protocol)

8- پروتکل یکپارچه سازی تنظیمات (VTP Domain)

9- کانفیگ اترچنل (Ether Channel)

10- راه اندازی پروتکل (HSRP)

11- راه اندازی انواع روتینگ پروتکل شامل (OSPF, EIGRP)

12- بدست آوردن ارتباطی امن و مطمئن با استفاده از اکسس پوینت های سیسکو

13- کلیه خدمات اجرایی LAN و WAN سیسکو

14- روتینگ و سوئیجینگ و فایروال سیسکو

شرکت پیشروان فناور کارن با توجه به نیاز مشتریان و متناسب با خواسته ها و نوع سازمان خدمات مناسب و تجهیزات مقرون به صرفه ای را ارئه می دهد همچنین بدلیل ارتباطات گسترده شرکت با پارتنرهای خارجی جهت تهیه آخرین تجهیزات و لایسنس های مرتبط با تجهیزات سیسکو نوید آن به شما مشتری عزیز داده میشود که هیچ گونه مشکلی در زمینه تهیه این تجهیزات نخواهید داشت. تمام کارشناسان شرکت پیشروان فناور کارن دوره های تخصصی شرکت سیسکو را گذارنده و دارای مدارک معتبر بین المللی می باشند همین امر سبب میشود که شما با آسودگی خیال نیازهای خود را بیان نمایید و بهترین مشاوره ها را از کارشناسان ما دریافت نمایید. تیم تحقیق و توسعه شرکت بر اساس سیاست های پیشروان فناور کارن به طور دائم آخرین محصولات شرکت سیسکو را مورد بررسی قرار می دهد تا بهترین گزینه را برای شما در نظر بگیرد.