درباره کارن تک

 شرکت دانش بنیان پیشروان فناور کارن (سهامی خاص)

شماره ثبت : ۱۰۷۸۶

تاریخ ثبت : ۱۰/۳/۱۳۹۴

شماره اقتصادی : ۴۱۱۴۸۵۵۳۸۸۷۴

شرکت پیشروان فناور کارن با مشارکت جمعی از جوانان نخبه و با تجربه در صنعت انفورماتیک والکترونیک، با هدف ارتقاء توان علمی، فنی، مدیریتی و راهبردی شرکت ها و سازمان­ها با شماره ثبت ۱۰۷۸۶ در اداره ثبت شرکت ها تأسیس شده است.

این شرکت در دسته ۰۵- سخت افزار های رایانه ای، برق قدرت ، الکتزونیک، کنترل و مخابرات فعالیت می کند که در تاریخ: ۱۳۹۴/۰۷/۱۱ مجوز دانش بنیان بودن خود را دریافت کرده است و نوع مجوز : دانش بنیان نوپا می باشد.

ارائه خدمات تخصصی در این حوزه، انجام تحقیقات مستمر و ایجاد دانش به‌ روز در زمینه‌های مرتبط در اجرای پروژه‌ها، از ویژگی‌های بارز شرکت محسوب می‌شود. ما خلاقیت و نوآوری را سر لوحه تلاشها و فعالیتهای خود قرار داده ایم و براین باوریم که روزی میرسد که برای شهروند کارآمد استفاده از کامپیوتر و اینترنت همان قدر ضرورت می یابد که توانایی خواندن و نوشتن، وبرآنیم تا با تحقیق و پیاده سازی راه حل های عملی برای استفاده از کامپیوتر و اینترنت در کارهای مختلف بهترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه نماییم و این مهم تنها با توجه، همیاری، نظرات و پیشنهادات شما کاربران عزیز میسرخواهد شد .

 طی سال های گذشته با توسعه روز افزون فناوری اطلاعات، این صنعت در ابعاد وسیع و اشکال مختلف در زندگی انسان حضور یافته و امکانات مفید و بسیار این صنعت نیازهای جدیدی در پیش روی کاربران قرار داده است. یکی از مهمترین عوامل توسعه این صنعت، ظهور و گسترش شبکه های کامپیوتری است.

همانطور که شبکه ها شریان حیاتی کلیه سیستم های پردازش اطلاعات را تشکیل می دهند، در عین حال پیاده سازی آنها مستلزم زیر ساخت های مناسب و کارآمدی می باشد.

خدمات شبکه شرکت پیشروان فناور کارن در زمینه راه اندازی انواع شبکه های کامپیوتری، کلیه مراحل پروژه، شامل امکان سنجی و ارائه طرح تا اجرا و نظارت بر اجرای بخش های مختلف شبکه را شامل گشته و بهینه سازی پروژه های درحال اجرا یا اجرا شده را نیز در بر می گیرد.

دانش وسیع و تخصصی کارشناسان شرکت پیشروان فناور کارن، مشتریان را حتی قبل از تصمیم گیری در مورد نیازشان یاری می دهد. ارائه مشاوره صادقانه و تخصصی خدمتی است که کارفرما را در تمامی مراحل هدایت می نماید.

واحد پروژه های شرکت پیشروان فناور کارن با بهره گیری از کادر فنی متخصص و با دانش فنی آکادمیک و تجربه های کسب شده طی اجرای پروژه های متعدد، قادر به طراحی و راه اندازی شبکه های بزرگ با استانداردهای معتبر می باشد.

 شرکت پیشروان فناور کارن شامل راه اندازی شبکه، خدمات و پشتیبانی شبکه و مجازی سازی شبکه می باشد و کلیه مدارک قانونی جهت ارائه فاکتور رسمی و عقد قراردادهای رسمی پشتیبانی شبکه را دارا می باشد.

هدف این شرکت فقط و فقط ارائه خدمات مناسب به مشتری در جهت رشد و تعالی فناوری اطلاعات در کشور عزیزمان ایران می باشد. همچنین امید است با توسعه این مجموعه افراد بیشتری بتوانند در این مجموعه مشغول فعالیت شوند تا بتوانیم سهمی هر چند کوچک در جهت اشتغال زایی جوانان این مرز و بوم داشته باشیم.